Nogometne vijesti

525833893_fa29c93000

Sinoć su odrašena prva dva uzvratna susreta osmine finala Lige prvaka u kojima su pobjede i prolazak u četvrtfinale upisali Real Madrid i Borussija D. Španjolski je velikan, nakon 1-1 u Madridu, na gostovanju na Old Traffordu upisao 2-1 pobjedu protiv Manchester Uniteda pogocima Luke Modrića u 66. i Cristiana Ronalda u 69. dok je domaćin samo smanjio rezultat autogolom Ramosa u 48. minuti. U drugom susretu večeri Borussija D. je, nakon 2-2 iz prvog susreta u Donjecku, upisala 3-0 pobjedu na domaćem terenu pogocima Santane u 31., Goetzea u 38. te Kube Blaszykowskog u 59. minuti. No, večeras se nastavlja nogometno ludilo Lige prvaka jer su na rasporedu još dva uzvratna susreta. Naime, večeras se u sklopu osmine finala sastaju Paris-Saint Germain i Valencia te Juventus i Celtic nakon što su prvi susreti završili 2-1 za PSG te 3-0 za Juventus.